21839
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21839,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Tuur

Tuur

Ärikingitused koostööpartneritele

Soovite kinkida oma äripartnerile midagi tõeliselt ainulaadset ja meeldejäävat? On väheseid asju, mis konkureerivad hea kunstiteosega. Erinege teistest ja kinkige midagi stiilset ja iseloomulikku, et teie kingitus oleks teiste seast meeldejäävaim.

Põhjused miks peaks just skulptuuri kinkima

See näitab läbimõeldust

Kunst on sisuliselt emotsioone tekitav. Nii nagu iga inimene maailmas on ainulaadne, on iga skulptuur keerukas ja omanäo- line. Skulptuuri kinkimine nõuab selle kingituse saaja elukesk- konna peale mõtlemist. Kunstiteose kinkimine näitab, et olete hoolikalt kingituse saaja peale mõelnud. Skulptuuri kinkimine on võimalus hoolikalt mõelda kingituse saaja eluhoiakute, isikupära ja stiili peale.

Teie kohaliku majanduse toetamine

Kunsti ostes teete kingituse kahele inimesele: kingisaajale ja kunstnikule, kelle tööd olete toetanud.

Teid tuletatakse alati meelde

Kui skulptuuri saaja uut kunstiteost oma firmas eksponeerib, meenub kõigile alati selle kinkija. Sellest võib saada teie ja kingisaaja sideme sümbol.

Puuvestja pakub laia valikut esmaklassilisi, Eesti oma meistrite loodud ja käsitööna valminud kordumatuid firmakingitusi.

Naturaalpuidust kala skulptuurid on kunstis ja kultuuris sügava tähendusega. Kala sümboliseerib elu algust, viljakust, küllust ja õnne ning on seotud veega, mis tähistab stabiilsust, emotsioone, tervendamist, puhastust ja armastust. Kala on ka vaimse kasvu ja isikliku arengu sümbol, mis on austatud sajandeid ja jätkab tänapäevalgi inimeste inspireerimist

MATERJAL

Naturaalne saarepuit

PIKKUS

200 cm

Date

02/07/2020