21869
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21869,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Rähn

Rähn

Naturaalsest saarepuidust rähni skulptuur ärikingitusena võib olla sügavalt tähendusrikas ja inspireeriv. Rähn sümboliseerib uusi algusi, positiivset mõtlemist ja vastupidavust raskuste ületamisel. See on lind, kes demonstreerib järjekindlust, püüdes luua endale sobiva kodu, mis võib olla metafooriks ettevõtluses edu saavutamiseks vajalikule visadusele ja sihikindlusele.

Rähni skulptuur võib samuti sümboliseerida loovust ja ressursside tarka kasutamist, kuna rähn loob tuhandeid auke puudesse, et leida saaki – see võib peegeldada firmaomaniku võimet näha ja kasutada ärivõimalusi. Lisaks on rähn seotud kommunikatsiooniga, kasutades oma nokka, et luua signaale, mida mõistavad ainult tema liigikaaslased, mis võib viidata firmaomaniku oskusele suhelda ja luua tugevaid meeskondi.

Ärikingitusena võib rähni skulptuur edastada sõnumit austusest ja tunnustusest, näidates, et kingituse andja hindab saaja pühendumust ja saavutusi. See võib olla ka viis, kuidas julgustada firmaomanikku jätkama oma unikaalsete oskuste ja võimete kasutamist edu saavutamiseks, just nagu rähn kasutab oma erilisi omadusi, et luua endale kodu.

MATERJAL

Naturaalne saarepuit

KÕRGUS

70 cm

Date

02/10/2016