163
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-163,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-

Piibuga külamees – pink

Naturaalpuidust inimskulptuuri ja aiamööbli ühendamine üheks esemeks on huvitav kontseptsioon, mis ületab traditsioonilise kunsti ja funktsionaalsuse piire. See unikaalne lähenemine loob esemeid, mis on samaaegselt nii kunstiteosed kui ka praktilised kasutusesemed.

Inimskulptuur lisab aiamööblile isikupära ja loovust, muutes iga tüki ainulaadseks. See võib kujutada inimkeha erinevaid asendeid või väljendada teatud emotsioone ja karaktereid, mis loovad aias erilise atmosfääri. Samal ajal pakub aiamööbel mugavust ja kutsub inimesi veetma rohkem aega väljas, nautides loodust ja kunsti harmooniat.

Selline sümbioos sümboliseerib inimese ja looduse vahelist seost ning rõhutab mõlema tähtsust meie igapäevaelus. Lisaks sellele, et see on visuaalselt paeluv, kutsub see esile ka mõtisklusi inimese rolli üle looduses ja meie vastutust looduskeskkonna eest.

Kokkuvõttes on inimskulptuuri ja aiamööbli ühendamine loov ja innovaatiline viis, kuidas tuua kunst ja funktsionaalsus kokku, luues midagi, mis on korraga nii mõtlemapanev kui ka kasulik.

MATERJAL

Naturaalne saarepuit

KÕRGUS

130 cm

Date

07/10/2016