147
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-147,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Ootav koer Ootav koer

Ootav koer

Koer on inimese parim sõber. Lemmikloomi armastavate perede seas on koeraskulptuurid üha populaarsemad. Peaaegu kogu inimkonna ajaloo jooksul on koerad olnud eestkostjad, abilised ja kaaslased. Koeri on jäädvustatud maalidel, skulptuuridel, trükistel ja fotodel. Läbi sajandite on koerad jäänud meie kaaslasteks, kaitse, lojaalsuse ja tingimusteta armastuse elavateks sümboliteks. Selle tulemusena on koeraskulptuurid tänapäeval järjest nõutumad.

Pikka aega nähti koeri kui teejuhte, ühenduslüliks meie füüsilise maailma ja teispoolsuse vahel. Muistsed egiptlased, kreeklased,

roomlased, keldid ja teised pidasid koeri eri maailmade jumalikeks valvuriteks. Seetõttu on koerale omistatud mõnikord ka selline sümbol. Näiteks võite mõelda Anubisele, Egiptuse koera peaga jumalale, kes juhatas hinged hauatagusele ellu. Koerad on alati ka lastega koos kasvamas, tekitades lastele igapäevast rõõmu.

Foto jägi loome mis tahes lemmiklooma skulptuuri, täpselt sellise, nagu soovite. Jäädvustage oma truu kaaslase õnneliku- mad hetked igaveseks. Oleme valmistanud mitmeid lemmikloo- maskulptuure.

MATERJAL

Naturaalne tammepuit

KÕRGUS

90 cm

Date

07/10/2019