18777
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18777,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Öökullid

Öökullid

Naturaalpuidust öökullide skulptuurid on huvitavad mitmel põhjusel. Esiteks, öökulli kujutamine puidus nõuab suurt oskust ja täpsust, et edasi anda linnu salapärast ja võimast olemust. Teiseks, öökullid on sümbolismis rikkad ja mitmetähenduslikud, mis teeb neist paeluvad subjektid kunstis.

Öökull sümboliseerib tarkust ja teadmisi, olles seotud nii iidse Kreeka jumalanna Athena kui ka haridusega. Samuti peetakse öökulli vabaduse, sõltumatuse ja nägemise sümboliks, kuna tema võime näha pimeduses esindab valgustamist ja tõe paljastamist. Kaasaegses kunstis kasutatakse öökulli sageli, et väljendada neid teemasid.

Lisaks on öökullid seotud kaitse ja julgusega, kuna neid peetakse valvuriteks ja kaitsjateks. Nad on tugevad ja väärikad, mis teeb neist ideaalsed sümbolid kodude ja perekondade kaitsmiseks. Öökulli kujutamine puidus võib tuua koju turvatunde ja rahu.

Kokkuvõttes on öökullide puitskulptuurid huvitavad nii oma kunstilise keerukuse kui ka sügava sümbolismi tõttu, mis annab neile erilise koha inimeste südames ja kodudes.

MATERJAL

Naturaalne tammepuit

KÕRGUS

60 cm

Date

02/06/2017