21864
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21864,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Meriforell

Meriforell

Naturaalpuidust meriforelli skulptuur ärikingitusena kirglikule kalamehele võib olla sügavalt isiklik ja tähendusrikas žest. Meriforell, tuntud oma võitlusvaimu ja ilu poolest, on kalastajate seas väga hinnatud saak.

Selline skulptuur võib sümboliseerida:
• Kirge ja pühendumust: Meriforelli püüdmine nõuab oskust ja kannatlikkust, mis peegeldab kalamehe pühendumust oma hobile.

• Edu ja saavutust: Meriforelli tabamine on tihti märk kalastaja oskusest ja edust, seega võib skulptuur olla tunnustus nende saavutuste eest.

• Looduse ja keskkonna austust: Naturaalpuidust skulptuur rõhutab looduse ilu ja kalamehe seost sellega, olles samas keskkonnasõbralik valik.

Ärikingitusena võib meriforelli skulptuur edastada sõnumit lugupidamisest ja väärtustamisest, näidates, et kingituse andja on pööranud tähelepanu saaja huvidele ja kirgedele. See on kaunis ja kestev meene, mis võib kaunistada kalamehe kodu või kontorit, tuues meelde meeldivaid mälestusi veedetud aegadest veekogude ääres.

MATERJAL

Künnapuu

PIKKUS

70 cm

Date

02/06/2015