21875
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21875,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Kotka pea

Kotka pea

Naturaalpuidust kotka pea skulptuur ärikingitusena firmaomanikule võib olla sümbol, mis edastab mitmeid võimsaid sõnumeid. Kotkas on tuntud oma võimu, vabaduse ja terava nägemise poolest. Need on omadused, mida paljud ettevõtjad ja juhid imetlevad ja püüavad oma töös rakendada.

 

Kotka pea kujutamine puidus võib sümboliseerida:
• Visiooni ja selget sihti: Kotka terav silmanägemine võib olla metafooriks ettevõtte juhi võimele näha kaugemale tulevikku ja teha strateegilisi otsuseid.

• Võimu ja autoriteeti: Kotka pea võib esindada juhi rolli ja vastutust, samuti tema võimet juhtida ja inspireerida teisi.

• Edukust ja saavutusi: Kotkas on võitluses osav ja suudab ületada takistusi, mis võib peegeldada firmaomaniku edu tema äritegevuses.

Ärikingitusena võib kotka pea skulptuur olla ka tunnustus firmaomaniku töö ja saavutuste eest, näidates austust ja imetlust tema pühendumuse ja juhtimisoskuste vastu. See on elegantne ja mõjus viis, kuidas väljendada lugupidamist ja tänu, tuues samal ajal interjööri kunstilist väärtust ja sügavamat tähendust.

MATERJAL

Toonitud tammepuit

KÕRGUS

60 cm

Date

02/07/2018