21819
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21819,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Kilpkonn

Kilpkonn

Naturaalpuidust kilpkonna puitskulptuurid on huvitavad nii oma ainulaadse esteetika kui ka rikkaliku sümbolismi tõttu. Kilpkonn on paljudes kultuurides tuntud kui pika eluea, stabiilsuse ja tarkuse sümbol. Nende aeglane liikumine ja tugev koorik, mis pakub kaitset, on muutnud kilpkonna pikaealisuse ja vastupidavuse embleemiks.

Kilpkonna kujutamine puidus toob esile materjali loomuliku ilu ja vastupidavuse, mis peegeldab kilpkonna enda omadusi. Puidust kilpkonna skulptuur võib olla ka looduse austamise sümbol, kuna kilpkonnad on sageli seotud maailma loomismüütidega ja peetakse maailma kandvaks olendiks.

Lisaks on kilpkonnad merekeskkonna ja keskkonnakaitse sümbolid, mis rõhutavad nende rolli ökosüsteemis ja inimeste vastutust looduse eest. Kilpkonna puitskulptuur võib seega olla ka keskkonnateadlikkuse edendamise vahend, meenutades meile vajadust hoida ja kaitsta meie planeedi elurikkust.

Kokkuvõttes on kilpkonna puitskulptuurid huvitavad nii kunstiliselt kui ka sümbolistlikult, pakkudes vaatajatele võimalust mõtiskleda elu sügavamate tähenduste üle ja meie kohta looduses.

MATERJAL

Toonitud tammepuit

PIKKUS

40 cm

Date

02/07/2020