60
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-60,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-

Kaljukits

Naturaalpuidust kaljukitse skulptuurid väljendavad neid omadusi läbi materjali tugevuse ja vastupidavuse. Kaljukits, tuntud ka kui merikits, on sümbol, mis kannab endas palju tähendusi ja on kunstis laialdaselt kasutatav. Kaljukitse sümbolism on tihedalt seotud selle astroloogiliste omadustega, nagu ambitsioonikus, distsipliin ja kindlameelsus. Kunstis kujutatakse kaljukitse sageli ronimas karmidel mägimaastikel, mis sümboliseerib püüdlust eesmärkide poole ja takistuste ületamist.

Puit, mis on maast võetud ja kunstiteoseks vormitud, peegeldab kaljukitse seost maa elemendiga, tuues esile stabiilsuse ja kindluse tunde. Skulptuurid võivad kujutada kaljukitse ronimas mäetippu, mis sümboliseerib järjepidevat tööd, saavutusi ja vastutustunnet.

Kaljukitse kujutamine puidus on ka viis, kuidas kunstnikud saavad uurida tasakaalu materiaalse edu ja isikliku kasvu vahel. See sümboliseerib püüdlust leida oma tee keerulistes olukordades ja jõuda kõrgemale, nii otseses kui ka ülekantud tähenduses. Kaljukitse puitskulptuurid on seega mitte ainult visuaalselt kaunid, vaid kannavad endas ka sügavat ja inspireerivat sõnumit.

MATERJAL

Naturaalne saarepuit

KÕRGUS

130 cm

Date

07/10/2020