21879
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21879,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Haigur

Haigur

Naturaalpuidust haigru skulptuur ärikingitusena võib olla sügavalt tähendusrikas ja inspireeriv. Haigur sümboliseerib iseseisvust, vabadust, rahu ja tasakaalu. See on lind, kes on tuntud oma kannatlikkuse ja rahuliku olemuse poolest, sageli seostatakse teda ka tarkuse ja pika elueaga.

 

Ärikingitusena võib haigru skulptuur edastada järgmisi sõnumeid:
• Iseseisvus ja originaalsus: Haigur eelistab tihti üksi toimetada, mis võib peegeldada firmaomaniku iseseisvust ja unikaalset lähenemist äritegevusele.

• Rahu ja tasakaal: Haiguri vaikne ja mõõdetud käitumine võib sümboliseerida vajadust rahu ja tasakaalu järele edukas äris.

• Tarkus ja pikaajaline visioon: Haiguri seos tarkusega võib viidata firmaomaniku tarkadele otsustele ja pikaajalisele visioonile ettevõtte tuleviku osas.

Lisaks võib haigru skulptuur olla ka esteetiline lisand kontorisse või koosolekuruumi, tuues sinna looduslähedust ja kunstilist väärtust. See on elegantne ja mõjus viis, kuidas väljendada lugupidamist ja tänu, tuues samal ajal interjööri sügavamat tähendust ja ilu.

MATERJAL

Õlitatud tammepuit

KÕRGUS

140 cm

Date

02/10/2018