-1
archive,tax-portfolio_category,term-meri,term-77,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Poseidon

Poseidon – merede ja veekogude jumal

Poseidoni puitskulptuur on huvitava nii oma visuaalse ilu kui ka sügava sümbolismi tõttu. Poseidon, merejumal, on kunstis tihti kujutatud võimsa ja autoriteetse olendina. Ta valitseb ookeane ja kõiki veekogusid. Tema trident on jõu ja võimu sümbol, mis esindab tema suveräänsust merede üle.

Poseidoni skulptuurid sümboliseerivad mitte ainult jõudu ja autoriteeti, vaid ka inimkonna seost mere ja veega. Poseidon esindab ka kunsti ja loovuse kõrgemat aspekti. Ta valitseb kõiki visuaalseid kommunikatsioonivorme, nagu fotograafia, film, ballett, muusika, maalimine ja luule. See teeb Poseidoni skulptuuridest mitte ainult kaunid kunstiteosed, vaid ka inspiratsiooni allikad, mis kutsuvad esile loovust ja kujutlusvõimet.

Lisaks on Poseidon seotud transsendentsuse ja vaimse tähenduse otsimisega, olles sümboliks soovile ületada argipäeva reaalsus ja ühenduda kõrgema tähendusega, kas läbi kunsti, kujutlusvõime või vaimse kogemuse. Seega võib Poseidoni puitskulptuur olla ka meditatiivne objekt, mis aitab inimestel leida sisemist rahu ja ühendust universumi sügavamate saladustega.

Kokkuvõttes on Poseidoni puitskulptuurid huvitavad nii esteetiliselt kui ka sümbolistlikult, pakkudes vaatajatele võimalust mõtiskleda jõu, loovuse ja inimese vaimse olemuse üle.

Tuur

Tuur

Ärikingitused koostööpartneritele

Soovite kinkida oma äripartnerile midagi tõeliselt ainulaadset ja meeldejäävat? On väheseid asju, mis konkureerivad hea kunstiteosega. Erinege teistest ja kinkige midagi stiilset ja iseloomulikku, et teie kingitus oleks teiste seast meeldejäävaim.

Põhjused miks peaks just skulptuuri kinkima

See näitab läbimõeldust

Kunst on sisuliselt emotsioone tekitav. Nii nagu iga inimene maailmas on ainulaadne, on iga skulptuur keerukas ja omanäo- line. Skulptuuri kinkimine nõuab selle kingituse saaja elukesk- konna peale mõtlemist. Kunstiteose kinkimine näitab, et olete hoolikalt kingituse saaja peale mõelnud. Skulptuuri kinkimine on võimalus hoolikalt mõelda kingituse saaja eluhoiakute, isikupära ja stiili peale.

Teie kohaliku majanduse toetamine

Kunsti ostes teete kingituse kahele inimesele: kingisaajale ja kunstnikule, kelle tööd olete toetanud.

Teid tuletatakse alati meelde

Kui skulptuuri saaja uut kunstiteost oma firmas eksponeerib, meenub kõigile alati selle kinkija. Sellest võib saada teie ja kingisaaja sideme sümbol.

Puuvestja pakub laia valikut esmaklassilisi, Eesti oma meistrite loodud ja käsitööna valminud kordumatuid firmakingitusi.

Naturaalpuidust kala skulptuurid on kunstis ja kultuuris sügava tähendusega. Kala sümboliseerib elu algust, viljakust, küllust ja õnne ning on seotud veega, mis tähistab stabiilsust, emotsioone, tervendamist, puhastust ja armastust. Kala on ka vaimse kasvu ja isikliku arengu sümbol, mis on austatud sajandeid ja jätkab tänapäevalgi inimeste inspireerimist

Kilpkonn

Kilpkonn

Naturaalpuidust kilpkonna puitskulptuurid on huvitavad nii oma ainulaadse esteetika kui ka rikkaliku sümbolismi tõttu. Kilpkonn on paljudes kultuurides tuntud kui pika eluea, stabiilsuse ja tarkuse sümbol. Nende aeglane liikumine ja tugev koorik, mis pakub kaitset, on muutnud kilpkonna pikaealisuse ja vastupidavuse embleemiks.

Kilpkonna kujutamine puidus toob esile materjali loomuliku ilu ja vastupidavuse, mis peegeldab kilpkonna enda omadusi. Puidust kilpkonna skulptuur võib olla ka looduse austamise sümbol, kuna kilpkonnad on sageli seotud maailma loomismüütidega ja peetakse maailma kandvaks olendiks.

Lisaks on kilpkonnad merekeskkonna ja keskkonnakaitse sümbolid, mis rõhutavad nende rolli ökosüsteemis ja inimeste vastutust looduse eest. Kilpkonna puitskulptuur võib seega olla ka keskkonnateadlikkuse edendamise vahend, meenutades meile vajadust hoida ja kaitsta meie planeedi elurikkust.

Kokkuvõttes on kilpkonna puitskulptuurid huvitavad nii kunstiliselt kui ka sümbolistlikult, pakkudes vaatajatele võimalust mõtiskleda elu sügavamate tähenduste üle ja meie kohta looduses.

Meriforell

Meriforell

Naturaalpuidust meriforelli skulptuur ärikingitusena kirglikule kalamehele võib olla sügavalt isiklik ja tähendusrikas žest. Meriforell, tuntud oma võitlusvaimu ja ilu poolest, on kalastajate seas väga hinnatud saak.

Selline skulptuur võib sümboliseerida:
• Kirge ja pühendumust: Meriforelli püüdmine nõuab oskust ja kannatlikkust, mis peegeldab kalamehe pühendumust oma hobile.

• Edu ja saavutust: Meriforelli tabamine on tihti märk kalastaja oskusest ja edust, seega võib skulptuur olla tunnustus nende saavutuste eest.

• Looduse ja keskkonna austust: Naturaalpuidust skulptuur rõhutab looduse ilu ja kalamehe seost sellega, olles samas keskkonnasõbralik valik.

Ärikingitusena võib meriforelli skulptuur edastada sõnumit lugupidamisest ja väärtustamisest, näidates, et kingituse andja on pööranud tähelepanu saaja huvidele ja kirgedele. See on kaunis ja kestev meene, mis võib kaunistada kalamehe kodu või kontorit, tuues meelde meeldivaid mälestusi veedetud aegadest veekogude ääres.