-1
archive,tax-portfolio_category,term-koer,term-82,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
Dobermann

Dobermann

Naturaalpuidust koera puitskulptuurid on mitte ainult visuaalselt kaunid, vaid kannavad endas ka rikkalikku sümbolismi. Koer sümboliseerib truudust, kaitset, lojaalsust, usaldusväärsust, ärksust ja armastust. Need omadused on teinud koerast ühe kõige armastatumaid ja austatumaid loomi inimkultuuris.

Koera kujutamine kunstis on arenenud koos tõugude arenguga ja inimese ning koera suhete süvenemisega. Keskaegsetes ja renessansiaegsetes jahistseenides oli koer populaarne motiiv, kujutades neid juhendajate ja kaitsjatena. Koerad on olnud kaaslased ja pereliikmed, tihti maalitud istumas daami süles või elades majas koos inimestega, mis näitab nende kõrget staatust ja väärtustamist.

Lemmikloomaskulptuurid, eriti koertest, on hea valik, sest need toovad esile inimese ja looma vahelise erilise sideme. Koera skulptuur võib olla mälestusmärk lemmikule, väljendada omaniku armastust ja austust või lihtsalt olla kaunis kunstiteos, mis toob rõõmu ja soojust igasse ruumi.

Koera puitskulptuurid on ka suurepärane viis, kuidas tuua looduse ilu ja soojust siseruumidesse, luues samal ajal tähendusrikka ühenduse loomade ja inimeste vahel. Need skulptuurid võivad olla ka inspireerivad, meenutades meile koera positiivseid omadusi, nagu lojaalsus ja tingimusteta armastus, mis võivad olla eeskujuks kõigile.

Ootav koer

Ootav koer

Koer on inimese parim sõber. Lemmikloomi armastavate perede seas on koeraskulptuurid üha populaarsemad. Peaaegu kogu inimkonna ajaloo jooksul on koerad olnud eestkostjad, abilised ja kaaslased. Koeri on jäädvustatud maalidel, skulptuuridel, trükistel ja fotodel. Läbi sajandite on koerad jäänud meie kaaslasteks, kaitse, lojaalsuse ja tingimusteta armastuse elavateks sümboliteks. Selle tulemusena on koeraskulptuurid tänapäeval järjest nõutumad.

Pikka aega nähti koeri kui teejuhte, ühenduslüliks meie füüsilise maailma ja teispoolsuse vahel. Muistsed egiptlased, kreeklased,

roomlased, keldid ja teised pidasid koeri eri maailmade jumalikeks valvuriteks. Seetõttu on koerale omistatud mõnikord ka selline sümbol. Näiteks võite mõelda Anubisele, Egiptuse koera peaga jumalale, kes juhatas hinged hauatagusele ellu. Koerad on alati ka lastega koos kasvamas, tekitades lastele igapäevast rõõmu.

Foto jägi loome mis tahes lemmiklooma skulptuuri, täpselt sellise, nagu soovite. Jäädvustage oma truu kaaslase õnneliku- mad hetked igaveseks. Oleme valmistanud mitmeid lemmikloo- maskulptuure.