18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
MISSIOON

PUUVESTJA missioon on pakkuda klientidele kõrgeima kvaliteediga käsitööna valmistatud naturaalsest puidust skulptuure, mis rikastavad igapäevaelu ja toovad esile puidu loomuliku ilu. Meie kirglikud meistrid pühenduvad igale detailile, et luua ainulaadseid kunstiteoseid, mis peegeldavad meie austust looduse ja käsitöö vastu. Meie eesmärk on inspireerida inimesi hindama puidu ajatut võlu ning toetada jätkusuutlikku metsandust, tagades, et iga kasutatud puu annab edasi oma lugu ja pärandit.

VISIOON

PUUVESTJA visioon on saada tunnustatud liidriks naturaalsest puidust käsitööskulptuuride valdkonnas, pakkudes innovaatilisi ja inspireerivaid kunstiteoseid, mis ühendavad traditsioonilisi meisterdamisvõtteid kaasaegse disainiga. Meie visioon hõlmab ka jätkusuutlikkuse edendamist igas tootmisetapis, tagades, et meie tegevus toetab kohalikke kogukondi ja austab keskkonda. Püüdleme selle poole, et olla eeskujuks, kuidas ettevõte saab kasvada ja õitseda, säilitades samal ajal harmoonia loodusega.

VÄÄRTUSED

PUUVESTJA väärtused põhinevad kolmel põhiprintsiibil:

1. Kvaliteet: Meie esmane eesmärk on tagada, et iga skulptuur oleks valmistatud parima võimaliku meisterlikkusega. Me kasutame ainult kõrgeima kvaliteediga naturaalset puitu.
2. Säästvus: Me oleme pühendunud keskkonna kaitsmisele ja taastuvate ressursside kasutamisele.
3. Innovatsioon: Kuigi me austame käsitöö traditsioone, otsime pidevalt uusi viise, kuidas tuua puidutöö kunsti kaasaegsesse maailma.

27

AASTAT PUUVESTJAT

253

VALMINUD SKULPTUURE

72

PÜSIKLIENTI

10

DISAINIAUHINDA

team_image

OTT

.. on puidu ja skulptuuridega kokkupuutunud juba koolieast. Just tema pani aluse PUUVESTJA tekkeloosse. Ott on vilunud ja hinnatud meister nii Eestis kui väljaspool Eesti piire.

team_image

KARL

.. on väga suurte kogemustega puiduvoolija juba aastakümneid. Karli ideed ja meisterlikkus on piiramatu ja tema käeall valmivad tõeliselt kaunid ning innovatiivsed skulptuurid.

team_image

JEVGENI

.. on vilunud skulptor, kelle loomingut iseloomustavad just väiksemõõdulised ja lõbusad lastesõbralikud puitskulptuurid.
Tema tööd on väga nõutud kuna meeldivad paljudele.

team_image

EHK SINA ISE?

.. kes sa sooviksid liituda meie meeskonnaga kuna just sinul on loomingulisi ideid, hea skulptuuriline tunnetus, käsitööoskus ja vilumus puidutöötlemisel - seega oled lausa multitalent. Kirjuta või helista meile kohe!