18626
page-template-default,page,page-id-18626,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-9.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-

Tere tulemast meie puuskulptuuride galeriisse!

Meie ettevõte on pühendunud ainulaadsete ja kaunite puuskulptuuride loomisele. Iga töö on meistriteos, mis sünnib käsitööna meie andekate skulptorite käe all. Avastage meie portfooliogaleriid, kus iga puuskulptuur jutustab oma lugu. Meisterdatud käsitööna, need teosed peegeldavad meie kirge ja pühendumust kunstile. Iga skulptuur on loodud sügava austusega looduse ja materjali vastu, tuues esile puidu loomuliku ilu ja tekstuurid. Meie kunstnikud on tõelised meistrid, kes suudavad puidust välja võluda nii elavaid kujusid kui ka peeneid detaile, mis muudavad iga töö ainulaadseks. Meie galerii on pidevalt uuenev näitus, kus saate näha nii klassikalisi kui kaasaegseid puuskulptuure, mis on loodud erinevate tehnikate ja stiilidega. Meie eesmärk on pakkuda teile mitmekesist valikut, et leiate just selle õige kunstiteose, mis kõnetab teid kõige enam. Olgu selleks siis suursugune aiaskulptuur või peenelt nikerdatud väikefiguur, meie portfooliost leiate tükikese looduse hingest, mis on jäädvustatud igaveseks ajaks.

Innovatsioon ja traditsioonid

Meie kollektsioon peegeldab täiuslikku tasakaalu innovatsiooni ja traditsiooniliste puutööoskuste vahel. Oleme uhked, et suudame pakkuda skulptuure, mis on nii ajatud kui ka kaasaegsed. Meie tööd on leidnud kodu nii avalikes parkides kui ka erakogudes üle maailma.

Kohandatud Skulptuurid

Meie kohandatud skulptuuride teenus võimaldab klientidel tuua oma visioonid ellu. Olgu selleks siis personaalne aiaskulptuur või suurem avalik kunstiteos, meie meeskond töötab teiega koos, et luua midagi tõeliselt erilist.

Kestvus ja kvaliteet

Kvaliteet on meie töö südames. Kasutame ainult parimaid materjale ja tehnikaid, et tagada meie skulptuuride vastupidavus ja ilu aastateks. Iga detail on hoolikalt viimistletud, et tagada skulptuuri autentsus ja looduslik harmoonia.

Kutsume Teid Avastama

Kutsume teid sukelduma meie portfooliogaleriisse ja avastama puuskulptuuride maailma, kus iga tükk räägib oma lugu. Olgu see siis mütoloogiliste olendite elav esitus või abstraktse kunsti keerukas vorm, meie tööd kõnetavad ja inspireerivad.

 • Sort Portfolio:
 • All
 • Ärikingitused
 • Juubelikingitus
 • Koer
 • Lemmikloomad
 • Linnud
 • Meri
 • Metsloomad
 • Modern
 • Muusika
Kotkas - Naturaalsest tammepuidust skulptuur

Kotkas

In Ärikingitused / Linnud
Kontrabass

Kontrabass

In Ärikingitused / Juubelikingitus / Modern / Muusika
Hunt

Hunt

In Ärikingitused / Metsloomad
Tuur

Tuur

In Ärikingitused / Meri
Kilpkonn

Kilpkonn

In Ärikingitused / Juubelikingitus / Meri / Metsloomad